">
» » » » » » Online İtibar Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır?

9 Comments Already

  1. Yine çok önemli bir konu hakkında bilgi vermişsiniz. Online itibar yönetimi özellikle iş veren ve iş arayanlar içinde önemli. Hatta son dönemlerde kız isteme işlerinde bile aileler online itibar arar oldular ?

  2. Kaleminize sağlık benim için çok faydalı oldu..

  3. Süper yazı çakralarım açıldı..

  4. Online mecralarda bıraktığımız izler artık herkesin takibinde yanlış yapacağımız yorum ve paylaşımlar insanın başına herhangi bir konuda iş açabilir. Bu yüzden online itibar yönetimi belkide bizler için medya okur yazarlığı kadar önemli olabilecek bir konudur.

  5. Kendi adıma şuana kadar çok önemsemediğim online itibar kavramının artık hayatımızın bir gerçeği olduğunu ve dijitalde bıraktığımız olumlu yada olumsuz izlerin önümüze bir avantaj yada engel olarak çıkabileceğini yazınız sayesinde kavradığımı düşünüyorum. Kaleminize sağlık bu bilgiler için çok teşekkür ederim.

  6. Online itibar ve kişisel markalaşma yazılarınızı okudum bu konularda eğitimler verdiğinizi gördüm. Muhteşem yazılar ilk fırsatta bu konudaki eğitiminize katılacağım.

  7. Online itibar yazınızı özellikle siyasetçiler okumalı diye düşünüyorum.

  8. Güzel yazı elinize sağlık

  9. Online itibar yönetimi ve kişisel markalaşma yazılarınızı okudum. Bu konularda kiiçeriklerinizin kaynak niteliği taşıdığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ertuğrul MüyesseroğluDijital Pazarlama ve İletişim Danışmanı2018
WhatsApp chat WhatsApp İletişim