Müyesseroğlu-ErtuğrulMerhaba! Ben Google AdWords Uzmanı Ertuğrul Müyesseroğlu,

Uzunca bir süredir Google AdWords sertifikalı olarak  birçok firmanın adwords reklam bütçesini yönetiyorum.

İşini adwords reklamları ile büyütmek isteyen firmalara danışmanlık, bütçe planlaması ve hesap yönetimi konularında hizmet vermekteyim.

Google adwords reklamları ile, verdiğiniz hizmet ile ilgili arama yapan ve satın alma aşamasında olan potansiyel müşterilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Google reklamları sayesinde, internet kullanıcılarının bilgi almak için yaptıkları google aramalarında hizmet ve ürünleriniz aramaların ilk sayfasında yer alır.

  • Google Adwords sertifikalı deneyimli uzman
  • Uygun başlangıç fiyatları ile hesap kurulumu ve yönetimi
  • Günlük hesap takibi ve optimizasyonu ile 7/24 iletişim imkanı ile hizmet
  • 0544 421 20 40 numaralı telefondan hemen arayın, sizin için uygun modeli belirleyelim.

Ajanslara ile çalışacak kadar bütçeniz yoksa

Ajansların hesabınızla yeterince ilgilendiğini düşünmüyorsanız

Yapmanız gereken tek şey 0544 421 20 40 numaralı telefondan bana ulaşmak..

Adwords reklamlarında başarılı olabilmek için, oluşturacağınız hesabınızda Kampanya/Reklam Grubu/Reklam Metni ve Anahtar Kelimelerinizin doğru kurgulanması gerekir. Reklam sürecinde gelen veriler düzenli olarak takip edilmeli ve gerekli müdahaleler yapılarak hesabınız sürekli geliştirilmelidir.

Google Adwords reklamları, işiniz ile ilgili kelimelerde sizi üst sıralarda görüntüler, böylelikle web sayfanıza trafik  ya da telefon araması elde edebilirsiniz. Kolay gibi görünen bu döngü uzman olmayan kullanıcılar tarafından doğru yönetilmediği taktirde gerçekleştirilen reklam alakasız trafik çekerek bütçenizi tüketir.

Mütevazi bütçeler için rekabeti ve maliyeti yüksek anahtar kelimeler yerine düşük hacimli aramaya sahip dönüşüm odaklı maliyetli az olan anahtar kelimeler belirlemek deneyim ve uzmanlık gerektirmektedir. Rekabeti yüksek ve pahalı anahtar kelimelerin dönüşümü az olmakla beraber mütevazi bütçeleri de hızla tüketmektedir. Bütçenizi verimsiz rekabeti yüksek kelimelerde tüketmek yerine, Adwords hesabınızla direk ilgilenecek bir Adwords uzmanı ile çalışmanız daha doğru olacaktır.

Profesyonel bir Adwords uzmanı ile, ilgili aramalarda %90’ın üzerinde başarı sağlar ve bütçenizi boşa harcamazsınız.

Ertuğrul Müyesseroğlu – 0544 421 20 40

Formu Doldurarak Benimle Çalışmalarım Hakkında İletişime Geçebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz